ZŠ Sirotkova » Aktuality

Aktuality

DISTANČNÍ VÝUKA V PLNÉM PROUDU

 

Distanční výuka na naší škole je v plném proudu. Více fotografií najdete na našem školním facebooku – https://www.facebook.com/zssirotkova

VYHLÁŠENÍ VOLEB DO ŠKOLSKÉ RADY 2020

Ředitel školy vyhlašuje volby do školské rady.

Nedostupnost školního webu

Z důvodu změny poskytovatele připojení k internetu způsobeného nutností vyšší stability a obousměrné rychlosti připojení budou od pátku 15:00 minimálně do soboty 15:00 nedostupné školní webové stránky včetně systému iCanteen pro objednávání obědů.

Pohybovky netradičně 

Naprosto nezvyklá náplň pohybovek…..hledání kešky v lese nad Vychodilkou🤣

 

 

Návštěva 9.D v 1.C

 

I v této nelehké době nezapomínáme na naše prvňáčky. V rámci třídnické hodiny jsme si připravili pro každého malého spolužáka drobné překvapení.

 

Pohybová výchova

 

Ve volitelném předmětu se děti nenudí. Zkouší všechny možné sporty. První hodinu pohybovek měly cyklovýlet na 20km, dnes proběhla výuka softbalu.

Tělesná výchova na I. Stupni

 

Děti I.stupně si užívají, že maji dvě paní učitelky na všechny hodiny Tv.

 

Logická olympiáda

Blíží se termíny základního kola. Toto kolo budou žáci vypracovávat online doma. Doba trvání – 30 minut.  Termíny základních kol:  Žáci 1. a 2. třída  od 22. do 28. 10. 2020, žáci 3.- 5. třída  od 1 do 7.10. 2020 a žáci 6. až 9. třída od 8. do 14. 10. 2020. Přejeme všem hodně správně vyřešených úloh. Ti nejlepší postoupí do krajského kola, které letos bude také online.

5.D – adaptační pobyt

Ve středu 23.9. 2020 jsme se vrátili z třídenního adaptačního pobytu v krásné přírodě Moravského krasu. Zahráli jsme si spoustu her, dozvěděli se více o spolužácích, které jsme dříve neznali, navštívili jsme Kateřinskou jeskyni a vylezli na rozhlednu na nejvyšším bodě v okolí. Počasí nám přálo, takže jsme mohli být stále venku. Jak dobře jsme se měli je vidět na fotkách z akce ZDE

Pátek 25. 9.

Naše základní škola bude v pátek 25. 9. v běžném provozu. Stejně jako v oba páteční termíny voleb.