Kroužky 2019/20

Školní kroužky zahajují pravidelnou činnost od 1.10. 2019

Zápis do kroužků bude probíhat elektronicky od 2. 9. 10:00 na adrese
www.zssirotkova.cz/krouzkyonline

Platba za kroužky Vám bude předepsána prostřednictvím IS Edookit, bez výzvy k úhradě prosím kroužky neplaťte!

V loňském roce byl systém na počátku zápisu přetížen a v několika případech nestíhal odesílat potvrzující emaily. Pokud potvrzující email nedostanete, ověření přijetí přihlášky můžete provést u vedení školy (prosíme jen v nutných případech).

Přehled kroužků školní družiny najdete v sekci školní družina.

Přehled skupin přípravy ke zkouškám Cambridge English najdete v sekci Cambridge English

Pondělí

  • 14.00 – 15.00   Němčina II. (8. a 9. třídy)
  • 14.15 – 15.15   Španělština (8. třídy)
  • 14.00 – 15.30  Šachy pokročilí (chodili min. 2 roky)

Úterý                             

  • 8.00 – 8.45      Logopedie (1. třída)
  • 14.00 – 15.00   Němčina hravě (I. stupeň)
  • 14.00 – 15.00   Zábavné cvičení – Bosu, Tabata, Flowin, SM systém, posilovna (6.-9. roč)
  • 14.00 – 15.30   Míčové hry (volejbal, pro 1. stupeň)
  • 14.00 – 15.00  Angličtina hrou (2. třídy)

Středa

  • 13.00 – 14.00  Angličtina hrou (1. a 2. třídy)
  • 14.00 – 15.00  Klub Mensy ČR (II. stupeň)
  • 14.00 – 15.00  Věda nás baví (externí kroužek pro I. stupeň)
  • 14.00 – 15.00  Španělština (7. třídy)
  • 14.00 – 15.00   Muzikanti (kroužek pro všechny děti se zájmem o hudbu, hudební nástroje, zpěv – 1. i 2. stupeň)
  • 14.00 – 15.00  Florbal (5. – 9. třídy)
  • 14.00 – 15.30  Šachy začátečníci (1. a 2. třída)

Čtvrtek

  • 8.00 – 8.45      Logopedie (1. třída)
  • 13.00 – 14.00  Angličtina hrou (1. a 2. třídy)
  • 14.00 – 15.30  Kroužek robotiky – LEGO Mindstorms (II. stupeň)
  • 14.00 – 15.00  Pingpong (1. stupeň)
  • 14.00 – 15.00   Němčina I. (7. třídy)
  • 14.15 – 15.15   Španělština (7. třídy)
  • 15.00 – 16.30   Míčové hry (volejbal, pro 1. stupeň)

Pátek

  • 7.00 – 8.00   Posilování (8. a 9. třídy)
  • 14.00 – 15.00  Sebeobrana (5. – 9. třídy)