MATEMATIKA

ŠKOLNÍ ROK 2023/2024

Náboj junior 2023, celkové výsledky ZDE.

Miniolympiáda 4. tříd, okresní kolo, celkové ZDE.

Pangea 4. – 9. ročník, školní kolo, celkové výsledky: 4. ročník, 5. ročník, 6. ročník, 7. ročník,
8. ročník, 9. ročník

Matematický klokan, celkové výsledky ZDE.

Pythagoráda 6. – 9. ročník, školní kolo, celkové výsledky: 6.ročník 7.ročník, 8.ročník, 9.ročník

Pythagoriáda 6. – 9. ročník, okresní kolo, 6. ročník 7. ročník 8. ročník9. ročník

Matematická olympiáda 5.tříd, okresní kolo, celkové výsledky ZDE.

Matematická olympiáda, okresní kolo 6 . až 8. ročník, celkové výsledky 6. třídy 7. třídy 8. třídy
Matematická olympiáda-9. ročník, krajské kolo, celkové výsledky ZDE.
Matematická olympiáda-9. ročník, okresní kolo, celkové výsledky ZDE.
Matematická olympiáda-9. ročník, školní kolo, celkové výsledky ZDE.

SUDOKU-týmový turnaj, celkové výsledky ZDE.

SUDOKU-Vánoční turnaj, městské kolo, celkové výsledky ZDE.
SUDOKU-Vánoční turnaj, celkové výsledky ZDE.

MASO, jarní kolo, celkové výsledky ZDE.
MASO, podzimní kolo, celkové výsledky ZDE.

Mateso, městské kolo, celkové výsledky ZDE.
Mateso, školní kolo, celkové výsledky ZDE.

Logická olympiáda, celkové výsledky kategorie 3. – 5.r., kategorie II. stupeň

ŠKOLNÍ ROK 2022/2023

Sudoku, celorepublikové finále, celkové výsledky ZDE.

Jarní MASO, celkové výsledky ZDE.

Miniolympiáda 4.ročníku, celkové výsledky ZDE.

 

Matematický klokan, celkové výsledky ZDE.

 

Matematická olympiáda, okresní kolo, 6. ročník, celkové výsledky ZDE.

Matematická olympiáda, okresní kolo, 7. ročník, celkové výsledky ZDE.

Matematická olympiáda, okresní kolo, 8. ročník, celkové výsledky ZDE.

Matematická olympiáda, krajské kolo, 9. ročník, celkové výsledky ZDE.

Matematická olympiáda, okresní kolo, 9. ročník, celkové výsledky ZDE.

Matematická olympiáda, okresní kolo, 5. ročník, celkové výsledky ZDE.

 

Finanční gramotnost, okresní kolo, celkové výsledky ZDE.

Turnaj ke Světovému dni logiky, celkové výsledky ZDE.

(Pod)zimní logika, celorepublikové finále, celkové výsledky ZDE. Heslo je Podz?log!2022

Logická olympiáda, finále, celkové výsledky ZDE.
Logická olympiáda, školní a okresní kolo, celkové výsledky ZDE.

Náboj junior, celkové výsledky ZDE.

Piškvorky, republikové finále, celkové výsledky ZDE.
Piškvorky, krajské kolo, celkové výsledky ZDE.
1. místo: Tým NERF MINER ve složení Tomáš Havel z 9.C, Mikuláš Hladký z 5.C a Prokop Šmídek z 9.C
12. místo: Tým STEVOVÉ ve složení Miroslav Šemora z 9.D, Matyáš Svoboda z 9.D a Vojtěch Žák z 6.B
16. místo: Tým STEJS ve složení Petr Rozmahel z 6.D, Vítězslav Čejka z 9.C a Tadeáš Hladký z 9.D

Piškvorky, oblastní kolo, celkové výsledky ZDE.
Piškvorky, školní kolo, celkové výsledky ZDE.

Sudoku, městské kolo, celkové výsledky ZDE.
Sudoku, 6. – 9. ročník, školní kolo, celkové výsledky ZDE.

Sudiku, týmový turnaj, celkové výsledky ZDE.

MASO, celkové výsledky ZDE.

Pythagoriáda, 6. – 9. ročník, okresní kolo, celkové výsledky 6. ročník, 7. ročník, 8. ročník, 9. ročník
Pythagoráda 6. – 9. ročník, školní kolo, celkové výsledky ZDE.

Mateso, 5. ročník, městské kolo, celkové výsledky ZDE.
Mateso, 5. ročník, školní kolo, celkové výsledky ZDE.

ŠKOLNÍ ROK 2021/2022

Piškvorky, školní kolo, celkové výsledky ZDE.

Maso, jaro 2022, celkové výsledky ZDE.

Miniolympiáda 4.tříd, okresní kolo, celkové výsledky ZDE.

Matematická olympiáda 8. tříd, okresní kolo, celkové výsledky ZDE.
Matematická olympiáda 7. tříd, okresní kolo, celkové výsledky ZDE.

Matematický klokan, školní kolo, celkové výsledky CVRČEK KLOKÁNEK BENJAMIN KADET

Matematická olympiáda 6.tříd, městské kolo, celkové výsledky ZDE.
Matematická olympiáda 9.tříd, krajské kolo, celkové výsledky ZDE.
Matematická olympiáda 9.tříd, celkové výsledky ZDE.
Matematická olympiáda 5.tříd, celkové výsledky ZDE.

MASO, celkové výsledky ZDE.

Náboj junior, celkové výsledky za Českou republiky.

Sudoku,5. – 9. ročník,městské kolo, celkové výsledky ZDE.

Sudoku, 5.ročník, školní kolo, celkové výsledky ZDE.
Sudoku, 6. a 7. ročník, školní kolo, celkové výsledky ZDE.
Sudoku, 8. a 9. ročník, školní kolo, celkové výsledky ZDE.

Pythagoriáda 9.ročník – okresní kolo, celkové výsledky ZDE.
Pythagoriáda 8.ročník – okresní kolo, celkové výsledky ZDE.
Pythagoriáda 7.ročník – okresní kolo, celkové výsledky ZDE.
Pythagoriáda 6.ročník – okresní kolo, celkové výsledky ZDE.

Pythagoriáda 9.ročník – školní kolo, celkové výsledky ZDE.
Pythagoriáda 8.ročník – školní kolo, celkové výsledky ZDE.
Pythagoriáda 7.ročník – školní kolo, celkové výsledky ZDE.
Pythagoriáda 6.ročník – školní kolo, celkové výsledky ZDE.

Mateso, městské kolo, celkové výsledky ZDE.

Mateso, 5. ročník, školní kolo, celkové výsledky ZDE.

Logická olympiáda, výsledky 1. ročník 2. ročník 3–5. ročník 6- – 9. ročník

ŠKOLNÍ ROK 2020/2021

MaSo, celkové výsledky ZDE

Matematická olympiáda 5. ročník – okresní kolo, celkové výsledky ZDE
Matematická olympiáda 6. ročník – městské kolo, celkové výsledky ZDE
Matematická olympiáda 7. ročník – městské kolo, celkové výsledky ZDE
Matematická olympiáda 8. ročník – městské kolo, celkové výsledky ZDE
Matematická olympiáda 9. ročník – krajské kolo, celkové výsledky ZDE

Matematický klokan – školní kolo, celkové výsledky BENJAMIN KLOKÁNEK KADET

Matematická olympiáda 9. ročník – okresní kolo, celkové výsledky ZDE

Sudoku 5.ročník – městské kolo Vánočního turnaje, výsledky ZDE
Sudoku 6. a 7.ročník – městské kolo Vánočního turnaje, výsledky ZDE
Sudoku 8. a 9.ročník – městské kolo Vánočního turnaje, výsledky ZDE

Mateso 5.ročník – městské kolo, celkové výsledky ZDE
Mateso 5.ročník – školní kolo, celkové výsledky ZDE

Logická olympiáda – krajské kolo Kategorie A (3. – 5. ročník), celkové výsledky ZDE
Logická olympiáda – krajské kolo Kategorie B (6. – 9. ročník), celkové výsledky ZDE

Matematický klokan – školní kolo – celkové výsledky ZDE

ŠKOLNÍ ROK 2019/2020

Pythagoriáda 8.ročník – školní kolo, celkové výsledky ZDE
Pythagoriáda 7.ročník – školní kolo, celkové výsledky ZDE
Pythagoriáda 6.ročník – školní kolo, celkové výsledky ZDE
Pythagoriáda 5.ročník – školní kolo, celkové výsledky ZDE

Matematická olympiáda 5. ročník – městské kolo, celkové výsledky ZDE
Matematická olympiáda 9. ročník – okresní kolo, celkové výsledky ZDE

Náboj 2019, celkové výsledky ZDE

Sudoku, školní kolo, celkové výsledky ZDE
Sudoku, městské kolo, celkové výsledky ZDE
Sudoku, soutěž družstev, celkové výsledky ZDE

MaSo – výsledky za Brno ZDE

Logická olympiáda – krajské kolo Kategorie A (3. – 5. ročník), celkové výsledky ZDE
Logická olympiáda – krajské kolo Kategorie B (6. – 9. ročník), celkové výsledky ZDE

Piškvorkiáda 5.-7.ročník, celkové výsledky ZDE
Piškvorkiáda 8.-9.ročník, celkové výsledky ZDE
Piškvorkiáda VELKÉ FINÁLE, celkové výsledky ZDE

Mateso 5. ročník – školní kolo, celkové výsledky ZDE
Mateso 5. ročník – městské kolo, celkové výsledky ZDE

Brloh Extra, celkové výsledky ZDE
Purple Comet! Math Meet, celkové výsledky ZDE

ŠKOLNÍ ROK 2018/2019

Miniolympiáda, 4. ročník – městské kolo, celkové výsledky ZDE
Pythagoriáda 8.ročník – školní kolo, celkové výsledky ZDE
Pythagoriáda 8.ročník – okresní kolo, celkové výsledky ZDE
Pythagoriáda 6. a 7.ročník – školní kolo, celkové výsledky ZDE
Pythagoriáda 7.ročník – okresní kolo, celkové výsledky ZDE
Pythagoriáda 6.ročník – okresní kolo, celkové výsledky ZDE
Pythagoriáda 5.ročník – školní kolo, celkové výsledky ZDE
Pythagoriáda 5.ročník – okresní kolo, celkové výsledky ZDE

Matematická olympiáda 9. ročník – krajské kolo, celkové výsledky ZDE
Matematická olympiáda 9. ročník – okresní kolo,celkové výsledky ZDE
Matematická olympiáda 8. ročník – městské kolo, celkové výsledky ZDE
Matematická olympiáda 7. ročník – městské kolo, celkové výsledky ZDE
Matematická olympiáda 6. ročník – městské kolo, celkové výsledky ZDE
Matematická olympiáda 5. ročník – okresní kolo, celkové výsledky ZDE

Matematický klokan – celkové výsledky ZDE
Sudoku, městské kolo – celkové výsledky ZDE
Sudoku, školní kolo – celkové výsledky ZDE
Náboj – celkové výsledky ZDE
MaSo – jarní kolo, celkové výsledky ZDE
MaSo – celkové výsledky ZDE
MaSo – výsledky za Brno ZDE
Logická olympiáda – školní kolo kategorie A(3. – 5. ročník), celkové výsledky ZDE
Logická olympiáda – školní kolo kategorie B(6. – 9. ročník), celkové výsledky ZDE
Mateso – městské kolo, celkové výsledky ZDE
Mateso – školní kolo, celkové výsledky ZDE

ŠKOLNÍ ROK 2017/2018

Pythagoriáda 5.ročník – okresní kolo, celkové výsledky
Pythagoriáda 6.ročník – okresní kolo, celkové výsledky
Pythagoriáda 7.ročník – okresní kolo, celkové výsledky
Pythagoriáda 8.ročník – okresní kolo, celkové výsledky
Pythagoriáda 5.ročník – školní kolo, celkové výsledky
Pythagoriáda 6.ročník – školní kolo, celkové výsledky
Pythagoriáda 7.ročník – školní kolo, celkové výsledky
Pythagoriáda 8.ročník – školní kolo, celkové výsledky
Matematická olympiáda 9. ročník – krajské kolo
Matematická olympiáda 9. ročník – okresní kolo, celkové výsledky
Matematická olympiáda 8. ročník – městské kolo, celkové výsledky
Matematická olympiáda 8. ročník – okresní kolo, celkové výsledky
Matematická olympiáda 7. ročník – městské kolo, celkové výsledky
Matematická olympiáda 6. ročník – městské kolo, celkové výsledky
Matematická olympiáda 5. ročník – okresní kolo, celkové výsledky
Matematický klokan – školní kolo – kategorie cvrček, celkové výsledky
Matematický klokan – školní kolo – kategorie klokánek, celkové výsledky
Matematický klokan – školní kolo – kategorie benjamin, celkové výsledky
Matematický klokan – školní kolo – kategorie kadet, celkové výsledky
SUDOKU – školní kolo, celkové výsledky
SUDOKU – městské kolo, celkové výsledky
Mateso – školní kolo, celkové výsledky
Mateso – městské kolo, celkové výslekdy
Miniolympiáda, 4. ročník – městské kolo, celkové výsledky
Logická olympiáda – školní kolo, celkové výsledky kat. Acelkové výsledky kat. B
Logická olympiáda – krajské kolo, celkové výsledky kat. Acelkové výsledky kat. B
Logická olympiáda – republikové kolo, celkové výsledky kat. Acelkové výsledky kat. B
Náboj – celkové výsledky
Pangea – školní kolo,
MASO – celkové výsledky