Mléko do škol

K 31.12. 2014 bude ukončena platnost všech stávajících papírových karet. Platné budou pouze nové plastové karty s číselnou řadou od 1240000(0).
Doporučujeme dočerpat kredity na papírových kartách do 31.12.2014 nebo si nechat převést zůstatky na novou plastovou kartu. Rodiče mohou zasílat žádosti o bezplatný převod s uvedením čísel obou karet na email info@happysnack.cz. Po 31.12.2014 umožníme převod ještě po dobu 3 měsíců, tj. do 31.3.2015

1. Pro letošní školní rok najdete ceny výrobků zde.
2. Ovoce je zdarma pro žáky 1. – 5. tříd, žák má nárok na jednu porci ovoce měsíčně.
3. Stávající kreditky zůstávají v platnosti do konce roku, tj. 31. 12. 2014, novým žákům se vydávají nové kreditky stejným způsobem jako v loňském školním roce, tj. v kanceláři školy.
4. Při převodu kreditu ze ztracené kreditky na novou si COME automaty účtují administrativní poplatek 10,- Kč, který bude odečten z výše převáděného kreditu.
5. Vstup na portál www.happysnack.cz pro rodiče zde.

6. Každá nová plastová karta má v sobě zahrnut jen jeden jediný aktivační poplatek ve výši 10 Kč. Žádný jiný poplatek se na této kartě při jejím dalším dobíjení kreditu nebo převodech ze starých karet již neplatí.

7. Pokud ale kartu ztratíte a vyzvednete si novou, pak i u této karty je nový aktivační poplatek a celé kolečko se opakuje.

Proč právě automat?
Prodej formou chladicího výdejního automatu odpovídá moderní době a rozvoji techniky, která je v současné době přirozeným prostředím školáků. Potraviny v něm jsou uchovávány při stálé teplotě a vhodně zvolený obal zabraňuje poškození výrobku při nešetrné manipulaci. Prodej formou automatu je navíc oblíbený i u školáků. Školáci si mohou koupit svačinu přímo ve škole, automat navíc mohou chápat jako centrální bod, u kterého se scházejí o přestávkách.

Co v automatu najdete?
Ve výdejním automatu si v současné době žáci mohou koupit mléčné výrobky, dotované ovoce, ovocné šťávy, cereální tyčinky … Složení všech výrobků hodnotí nutriční terapeutky z Poradenského centra Výživa dětí a do automatu jsou zařazeny teprve po jejich schválení. Díky spolupráci s odborníky na výživu dětí se mohou rodiče spolehnout, že svačiny z automatu splňují výživová doporučení a berou v úvahu specifické nároky a potřeby dětí. Cílem projektu je, aby výrobky z automatu vyhovovaly nejen požadavkům odborníků na výživu a rodičům, ale aby byly oblíbené i u školáků.zde.