Aktuality

Výsledky soutěže o nej dezert a jablíčko

Po sečtení hlasů veřejných i tajných se na prvním místě umístil vynikající koláč od Filípka Jeřábka z 1.A.

Mezi spoustou krásných jablíček odborná porota vybrala díla Šimona Makovičky, Danečka Lehkého, Bety Kopečkové a Anetky Borovcové.

Všem děkumeme za hojnou účast a snahu.
Vítězům gratulujeme a těšíme se příště na Drakiádě :-))
Fotky z akce k prohlédnutí zde.

Jablkobraní – soutěž

Vyhlašujeme soutěž o nejlepší jablečný dezert. Vaše výrobky noste před zahájením akce do třídy 1.C, paní vychovatelce Zástěrové. Nejlepší soutěžící bude odměněn.

Jablkobraní

Srdečně Vás zveme na letošní první družinovou akci pro rodiče a děti. Užijeme si spostu zábavy a tvoření zaměřené na jablko. Akce se koná ve středu 19.9.2018 od 16:00 do 18:00 hod. Těšíme se na Vás 🙂

 

Kroužky – volná místa

Na adrese www.zssirotkova.cz/krouzkyonline naleznete ještě volná místa do kroužků, např. deskovky, vaření, keramika, zpívání s kytarou.

Volná místa v ŠD

Pokud máte na letošní rok zájem o školní družinu, jsou ještě volná místa. Do 14.9.2018 pište na: sladka@zssirotkova.cz

Přihlašování do kroužků

Zápis do kroužků bude probíhat elektronicky od 3. 9. od 16:00 na adrese
www.zssirotkova.cz/krouzkyonline

Do kroužků ŠD jsou přednostně přihlašovány děti, které jsou přihlášené do ŠD. Pokud nebude kapacita kroužku naplněna, poté se mohou přihlásit ostatní děti.

Začínáme

V pondělí 3.9.2018 bude školní družina fungovat od 6:00 hod. Vyučování končí v 8:45 hod, pokud má Vaše dítě odejít samo domů, nezapomeňte na OMLUVENKU!!! Jinak si pro dítě budete muset přijít osobně. Po vyučování navazuje školní družina až do 18:00 hod.

Vchod z ulice Šeránkova byl přemístěn tak, aby přímo navazoval na prostory šaten. Pro vstup do školy mezi 7.40 a 16 hodin používejte prosím zásadně nový vchod, starý bude v tuto dobu uzamčen. Jedinou výjimkou kdy použijete starý vchod z ulice Šeránkova je příchod dětí do ŠD mezi 6.00 a 7.40 a vyzvedávání po 16 hodině. Vchod z ulice Sirotkovy zůstává v provozu jako dosud.

Platby ve školním roce 2018/2019

Vážení rodiče,

prosíme, abyste na účet školy prozatím neposílali žádné platby – družina, kroužky, pomůcky ani jiné (NETÝKÁ SE STRAVNÉHO). Každému dítěti školy byl v souvislosti s ochranou osobních údajů přidělen jedinečný variabilní symbol, který budete používat na veškeré platby na účet školy. Tento VS Vám bude sdělen v příštím (přípravném) týdnu.

Pokud jste již nějaké částky posílali nemusíte se obávat, všechny doposud došlé příchozí platby samozřejmě dětem přiřadíme.

Děkujeme za pochopení. Vedení školy.