I.B

Třídní učitelka: Mgr. Libuše Hollósyová
Zástupce třídní učitelky: Mgr. Eva Šolcová
Rozvrh třídy
____________________________________________________________________________________________

POMŮCKY DO 2.B

Vv, Pč, Tv – stejné jako v loňském roce

Sešity koupím hromadně.

 

4.6.

Celodenní výlet se nám velmi vydařil 🙂 A těšíme se na palačinky. 😀  

3.6. 

Dnešní den byl v duchu tvoření. Zachraňovali jsme perníkovou chaloupku, stavěli lesní chaloupky a vytvářeli krásné obrázky. 

2.6.

Ahoj rodiče, 

máme za sebou další skvělý a slunečný den – zachraňovali jsme vodnické pohádky, hráli různé hry a soutěžili a taky vám psali pohledy. No ale hlavně jsme KONEČNĚ mohli do bazéééééééénu!!! 🙂 

 

31.5.2019
Třída 1.B v pořádku dorazila na místo konání školy v přírodě – do Bolešína, všichni jsou v pořádku, zdraví své blízké a chystají se na první výpravu za poznáním okolí.

Ve středu 6.3. měly děti možnost poslechnout si zajímavé povídání o životě nevidomých lidí a jejich největších pomocnících – pejscích. Bylo to velmi poučné a samozřejmě nejlepší bylo hlazení si Chopera 🙂 

 

 

17.1.2019

Zdravé jídlo

Žáci z 1.B dnes měli výuku předmětu Člověk a jeho svět zpestřenou praktickými ukázkami zdravého jídla-měli možnost ochutnat pomazánky z avokáda, hummusu, mrkve či rybí, zeleninové a sýrové špízy, zeleninovo-vajíčkové muchomůrky, lisované fíky a jiné dobroty. Dále v rámci učiva o lidských smyslech děti poznávaly ovoce pomocí hmatu, čichu, chuti a zraku.

3.1.2019

Vánoce s 9.B

S našimi velkými kamarády jsme strávili i poslední předvánoční den ve škole. Zpívali jsme společně koledy, ochutnávali cukroví a jiné dobroty a hlavně si předávali spousty krásných dárků. Bylo nám, společně moc dobře.

Více fotek najdete ZDE

3.12.

Výuk. program „Grafika“ v CVČ Lužánky

30.11.

Beseda se včelaři