výsledky výběrového řízení do 6M tříd

Zveřejňujeme výslednici všech žáků, kteří se výběrového řízení zúčastnili. Ve výslednici najdete počet bodů za matematickou část, počet bodů za část čtenářská gramotnost, body celkem, percentil (kolik procent žáků dopadlo v testu hůře než uchazeč). Žáci jsou řazeni podle registračního čísla.

Ke dnešnímu dni (pátek 26.6.) doplňujeme zatím do budoucích 6. tříd 10 nejúspěšnějších žáků. Předpokládáme, že ještě v příštím týdnu budeme vědět o dalších volných místech, budeme oslovovat náhradníky v pořadí, v jakém jsou uvedeni ve výslednici. 

Do běžných tříd zatím z kapacitních důvodů nemáme žádné volné místo. Děkujeme za pochopení. 

Rodiče nově přijatých žáků z jiných škol prosíme, aby si s námi emailem (cvrkalova@zssirotkova.cz) domluvili schůzku, na které vyřídíme veškeré formality nutné k přestupu. Děkujeme.

První třídní schůzka budoucích šestých matematických tříd se uskuteční v samém závěru prázdnin, a to 31 . 8. v odpoledních hodinách. Na schůzku budete pozváni emailem.