Velké finále soutěže BRLOH

Zábavná týmová soutěž pro žáky ZŠ a nižších gymnázií BRLOH (brněnská logická hra) dospěla do velkého finále. Do něj postoupilo 40 nejlepších týmů z celé ČR z celkem 370 týmů, které bojovaly s úlohami postupových kol. Ze ZŠ Sirotkova se do finále soutěže probojoval tým ZASe-TUPCI ve složení Tomáš Halámek, Oliver Okleštěk, Matěj Tajovský a Jan Vojta. Finále se konalo v prostorách CEITEC v Brně a bylo plné záludných logických úloh různé obtížnosti. Tým ZŠ Sirotkova ukázal, že řešení hlavolamů, šifer a logických úloh mu není vůbec cizí a vybojoval 1. místo mezi základními školami v celé České republice!

asdfa

 

asdf

Borcům gratulujeme, děkujeme za skvělou reprezentaci školy a přejeme, aby měli stále bystrou hlavu plnou dobrých nápadů!
Máte-li chuť zkusit si vyřešit některé z úloh, které soutěž Brloh nabízí, můžete se podívat na stránky hry: BRLOH.