Novoměstský pohár ve florbalu

V minulém týdnu se výběr žáků našich 4. a 5. tříd zúčastnil tradičního florbalového turnaje v ZŠ Novoměstská. V pondělní základní skupině jsme si poradili se všemi třemi soupeři a tím postoupili do čtvrteční čtvrtfinálové skupiny. V ní jsme bohužel uspěli jen v jednom utkání proti ZŠ Zeiberlichova, hokejisté a florbalisté ze ZŠ Úvoz a Slovanského náměstí již byli nad naše síly. I tak jsme v celkovém hodnocení turnaje obsadili krásné dělené 5. místo v konkurenci 35 brněnských škol. Klukům gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci školy. Naši „reprezentační“ osmičku tvořili: Tadeáš Doležel, Mikoláš Leischner, Jan Mareš, Martin Procházka (všichni 5.D), Martin Čapka (5.B), Jakub Šmahel (5.A), Tim Zatloukal (4.A) a jeden z nejlepších hráčů turnaje – Jan Ždímal (4.C).