Rozvrhy pro školní rok 2019/2020

Vážení rodiče,
v přiloženém dokumentu najdete rozvrhy tříd  pro nadcházející školní rok. Rozvrhy 1. – 4. tříd vytvoří třídní učitelky v průběhu přípravného týdne, zveřejněny budou ve středu 28.8. Můžete počítat s tím, že:

• 1. třídy budou mít 2x týdně půlenou výuku ČJ a M, polovina třídy půjde na devátou a bude mít tento den výuku do páté vyučovací hodiny
  • 2. třídy budou mít 4x týdně výuku do páté vyučovací hodiny, také budou mít půlenou výuku ČJ a M
  • 3. třídy budou mít každý den 5 hodin nebo 1x 6 hodin a 1×4 hodiny
  • 4. třídy budou mít 2x týdně 6 hodin

Rozvrhy se mohou v prvních týdnech školního roku ještě mírně změnit.

Seznam školních i družinových kroužků pro nadcházející školní rok budeme průběžně aktualizovat na webových stránkách školy.

Časový rozpis kroužků přípravy na Cambridge Exams bude zveřejněn v týdnu od 19.8.

Přihlašování do všech kroužků včetně CAM bude zpřístupněno od 2.9. 10:00 hodin elektronickou formou na webové stránce přihlašování kroužky .