Organizace dopravy kolem školy

Vzhledem k problematické dopravní obslužnosti školy přikládáme několik informací:

  • ulice Králova je do 30.9. uzavřena. Je však domluveno, že rodiče žáků naší školy mohou  i přes zákaz vjezdu ulicí Sirotkovou projet přes křižovatku s ulicí Králova. Žádáme však rodiče, aby ulici Sirotkovu používali jako jednosměrku ve směru od ulice Mučednické po Jelínkovu a odjížděli přes Burianovo náměstí. Pokud pojedete odpoledne pro dítě do družiny, můžete přijet po Šeránkově ke spodnímu vchodu, naložit dítě a odjet spodní částí ulice Králova na Minskou. Vjezd na ulici Králova je na vlastní nebezpečí, buďte opatrní.
  • pokud to není nezbytné, nejezděte ke škole autem. Pokud ano, vyložte dítě před vchodem a odjeďte zaparkovat někam do okolí
  • kolem školy jsou stavební zábory a zákazy zastavení, nepočítejte s tím, že zde najdete místo na zaparkování