Opět 2.B

Pořád se máme skvěle. Počasí nám zatím přeje a proto jsme dnes vyrazili na celodenní výlet. Cíl našeho výletu byla Olešnice. Po cestě jsme svačili ve Lhotě u Olešnice na krásné travičce. Přímo v Olešnici jsme navštívili Muzeum (místních) strašidel, šli na exkurzi do Modrotisku – jediné místo na světě, kde se tato látka vyrábí tradičním způsobem, dali si na zahradě oběd i zákusek – dnes má narozeniny Filip, tak nás všechny pozval na zmrzlinu. Nezapomněli jsme, rodiče, ani na vás – v obchůdku jsme vám nakoupili spoustu krásných modrotiskových výrobků. Cesta zpátky, přestože byla do kopce, svižně utíkala a pak jsme si ještě chvilku pohráli a dali si dobrou večeři (vaří tady výborně). Čeká nás ještě večerní program. Všichni vás moooooc pozdravujeme 🙂

DSC_0155 DSC_0160 DSC_0162 DSC_0172 DSC_0176 DSC_0184