Aktuality

Jak probíhá stavba

I v těchto horkých letních dnes pokračují stavební práce na nové sportovní hale. Více fotografií naleznete zde.

20170711_164459

Příprava na nový školní rok

Pomůcky pro budoucí třídy 2.A a 2.B pro školní rok 2017/2018
Temperové barvy, vodové barvy ANILINOVÉ, štětce kulaté a ploché různých velikostí, voskovky, kelímek na vodu, lepidlo a nůžky podepsané, papírové kapesníky 2 balíky.
Cvičební úbor do tělocvičny i na ven a vhodné sportovní obutí.

Nejlepší žáci v rámci města Brna

Ve středu 14.6. byli naši žáci pozváni do Sněmovního sálu brněnského magistrátu k předání ocenění nejlepším žákům města Brna, kteří se umístili na prvních třech místech v městských kolech oborových soutěží.
Celkem bylo odměněno 16 našich dětí. Jsou to: Amálie Seiterová, Jolana Seiterová, Matěj Tajovský, Veronika Klofandová, Vilém Kopuletý, Ondřej Hlávka, Laura Giačová, Adéla Mullerová, Matěj Pokorný, Jan Hladík, Martina Mráková, Daniel Gogh, Marie Poláková, Ondřej Šatinský, Marek Mojžíš,  Nina Nguen.
Děkujeme všem za vynikající reprezentaci školy.

sirotkova 6 sirotkova 14

Více fotografií zde.

Nejlepší třídní kolektiv

V letošním roce byla udělena Cena ředitele školy třídě 4.C za bezproblémové chování převážně chlapeckého kolektivu a přípravu a organizaci mimořádné akci s cílem rozloučit se s třídní učitelkou, na které se v době víkendu podílela celá třída.

IMG_20170622_093532 IMG_20170622_093615 IMG_20170622_093835

Kontakt do školní družiny

Pokud budete potřebovat kontaktovat v týdnu 26.-30.6. učitelku nebo vychovatelku, která se stará o děti, použijte jedno z následujících telefonních čísel: 724699493 nebo 702104515. Čísla budou aktivní od 26.6. od 12.00 hod. do 30.6.

2.C

Studnice hlásí: záhada i vražda vyřešena, Sherlock Holmes je spokojený a už zase odjel do Londýna. Děti získaly slíbenou odměnu a s dobrým pocitem se těší domů na své rodiče a blízké… 🙂

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Školní jídelna

ŽÁCI, KTEŘÍ MAJÍ VE ŠJ PŘEPLATEK DO 100,- Kč A ODCHÁZÍ V PŘÍŠTÍM ŠKOLNÍM ROCE NA JINOU ŠKOLU, SI MŮŽOU PŘEPLATKY VYZVEDNOUT VE ČTVRTEK A PÁTEK (22. 6. a 23. 6) V KANCELÁŘI ŠKOLY. VYŠŠÍ ČÁSTKY PŘEPOŠLEME NA ÚČET UVEDENÝ V EVIDENCI STRÁVNÍKŮ.

DĚKUJEME

Odhlášení obědů na pátek 23. 6.

proveďte nejpozději ve čtvrtek 

do 12:00 hod.( později nelze obědy rušit ani měnit).

V pátek 23.6. se obědy vydávají 

10:30 -12:30 hod.

Děkujeme za pochopení

Úspěch mladé gymnastky

O víkendu se v Ostravě uskutečnilo Mistrovství ČR v gymnastice žákovských kategorií. V kategorii starších žákyň obsadila ve víceboji skvělé 2. místo žákyně naší školy Anna Šuplerová ze 4.A třídy. Ve cvičeních na kladině a bradlech dokonce získala nejvyšší známky ze všech závodnic.
Aničce gratulujeme a přejeme spoustu dalších sportovních úspěchů.

2.C

Další zprávy ze Studnic: máme za sebou celodenní výlet, který se velmi povedl – krásné počasí, lanové centrum i osvěžující namočení kotníků v rybníku Sykovec, opékání špekáčků, oslavu Terčiných narozek a spoustu zajímavých her v lese i na louce. 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

2.C se má skvěle a moc pozdravuje rodiče a všechny blízké. Máme za sebou první oslavu narozenin, půldenní výlet, stezku odvahy, stavění domečků v lese a spoustu zajímavých her. Píše nám Sherlock Holmes – prý opustil milovaný Londýn a jede na Studnice hledat partu šikovných lidí, kteří vyřeší velkou záhadu. Brzy napíšeme.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA