květen – opičí dráha

1.KOLO

2. KOLO – VESLOVÁNÍ (změna z důvodu chladného počasí)

Popis disciplíny:

Úkolem bylo ujet na veslovacím trenažeru vzdálenost 500 m. Rozdíly v kategoriích byly vytvořeni různou zátěží odporu trenažeru. Čas byl zaznamenán automaticky počítačem na trenažeru.

Výsledky disciplíny:

Celkové výsledky 2. kola

20161114_140626 20161114_142541 20161114_140326

3. KOLO

4. KOLO – PLAVÁNÍ

V pondělí 31.1. proběhlo čtvrté kolo Sportovce roku. Účast byla dosti oslabena probíhajícími chřipkami, nebo obavami z vody 🙂 Boje o čelní místa proběhly ve třech disciplínách – skok do vody – šipka, kraul 25m, plavání pod vodou na vzdálenost. Děti předvedly moc pěkné výkony a odměnou jim jistě budou přední příčky v soutěži.
Výsledky plavání najdete zde : plavání
Celkové výsledky po 4. kole zde : CELKOVE VYSLEDKY

5. KOLO – GYMNASTIKA

Ve čtvrtek 23.2. proběhlo páté kolo Sportovce roku. Na programu byla GYMNASTIKA – sestava na kruzích, přeskok – roznožka, skrčka a nakonec sestava akrobacie. Všichni sportovci velmi pilně a zodpovědně trénovali v hodinách TV a tomu odpovídaly skvělé výsledky. Vítězům gratulujeme a přejeme hodně sil do posledních tří disciplín.
Výsledky gymnastika zde: gymnastika
Celkové výsledky po 5. kole zde: CELKOVE VYSLEDKY

6. KOLO – SILOVÝ TROJBOJ

Ke konci března se konalo sedmé kolo celoroční soutěže SPORTOVEC ROKU. Bojovalo se ve třech silových disciplínách : skok z místa, shyby a sed lehy. Některé výkony byly opravdu obdivuhodné a pořadím asi nejvíce zahýbaly shyby, kterých někteří žáci, ale i žákyně zvládli udělat i deset. Pomalu se blížíme do finále, čekají nás poslední 2 soutěže – basketbal a opičí dráha. Všem přejeme hodně úspěchů, skvělé výkony a pevné zdraví.!
Výsledky silový trojboj zde: silovy_trojboj
Celkové výsledky po 6. kole zde: CELKOVE VYSLEDKY